Anında En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

Anında En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018
8 Ağustos 2018 tarihinde eklendi, 638 kez okundu.

Anında En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

                             En kolay kredi veren bankalar; Denizbank, Akbank, Odeabank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası’dır. Bu bankaları diğerlerinden ayıran temel özellik, SMS ile kredi başvuruları yapılabiliyor olmasıdır. SMS kredi başvurusunu takiben krediniz ön onaydan başarı ile geçti ise kredi alabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Bu konuda önemli olan sizlerin kredi notudur. N Kolay Kredi ile kolaylıkla başvuruda bulunup, paranızı anında kullanmaya başlayabilmektesiniz.

İhtiyaçlara yönelik olarak bankaların bünyesinde çeşitli sınıflandırmalar yapılarak müşterilerinin hizmetine sunulmaktadır. Banka müşterileri, düşük faiz ve en uygun ödeme koşulunu sağlayan bankaları daha çok tercih kılmaktadırlar.Son zamanlarda kredinin özellikleriyle birlikte en kolay kredi veren bankalar hangisi ise müşterinin tercih etmesinde en belirgin özelliklerdendir.

Bankalar aralarında sürekli rekabet ortamında olmalarından dolayı en kolay krediyi veren banka olma adına birden farklı yollar bulmaktadır. Yapılan incelemeler doğrultusunda bankalar, krediyi kullanmak için talepte bulunan kişiye SMS yoluyla birkaç dakika içerisinde geri dönüş gerçekleştirmektedirler.

Şubeye Gitmeden Anında Kolay Kredi Veren Bankalar

Anında kredi veren bankalar

Faiz Oranı

Vade Sayısı

Kredi Limiti

Enpara.com

2,07% 48 Ay 50.000 TL

CEPTETEB

1,90%

48 Ay

30.000 TL

ING Bank E-Kredi

1,74%

48 Ay

50.000 TL

N Kolay Kredi (Aktif Bank)

2,89%

48 Ay

30.000 TL

Bilgilendirme: Tablo 16.07.2018 tarihindeki faiz oranlarına göre düzenlenmiştir.

 

İhtiyaç Kredisi için CEPTETEB

1.000 – 30.000 TL arası uygun faizlerle CEPTETEB İhtiyaç Kredisini değerlendirebilirsiniz. Kredi talebini ve kredi kullanımını internet şubesinden, mobil uygulamadan veya Cepteteb.com.tr üzerinden gerçekleştirebilmektesiniz.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranlarını incelemek ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için tıklayınız.

Durum bu şekilde olunca müşteri krediyi o banka üzerinden kullanıp kullanamayacağını gayet hızlı bir şekilde öğrenebilmektedir. Kredi veya banka sicili sürekli yükselişte olan bir eğriye sahip olan müşteriler bankalar için bulunmaz bir nimettir. Durum böyle olunca da kredinin onaylanması ve kabul edilmesi daha da hızlı olmaktadır. En kolay kredi veren bankalar 2018 için bankanın üzerine düşen görev ne kadar büyük ise müşterinin kendi bireysel becerileri de o kadar önem arzetmektedir.

 

N Kolaykredi için Nasıl Başvururuz?

​                          Nkolaykredi.com adresine girerek, kısa formu doldurup, evraklarınızı karşınıza çıkan ekrandan onaylayıp, 30.000 TL’ye kadar krediniz anında hesabınızda olsun. N Kolay Kredi ile şubede sıra bekleme, sayfalarca evrak imzalama, üstüne üstlük bir de kredi kartı gibi ek ürün satın alma zorunluluğu da bulunmamaktadır.​ Üstelik paranıza daha kolay ulaşabilmeniz için de ücretsiz N Kolay Banka Kart sahibi olmuş olacaksınız.​

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git