Garanti Bankası ile Anlaşmalı Otomobil Markaları

Garanti Bankası ile Anlaşmalı Otomobil Markaları
8 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 277 kez okundu.

Garanti Bankası ile Anlaşmalı Otomobil Markaları Hangileridir ?

Birçok alanda kredi vererek insanların hayallerini kurduğu varlıklara kavuşmasını sağlayan garanti bankası artık araç alımlarınızda da sizlere yardımcı olacaktır. İstediğiniz aracı almak mı istiyorsunuz? Fakat maddi olarak aracın tüm ücretini karşılayamıyor musunuz? Bundan dolayı artık hayallerinizi ertelemeyin. Garanti bankası her türlü ihtiyacınızın yanında olduğu gibi araç almak için kredi de vermektedir. Artık sizlerde garanti bankasından uygun faiz oranları ile kredi kullanarak araç alabileceksiniz.

Garanti Bankası anlaşmalı otomobil markaları arasında bulunan bir markanın aracını almak istemeniz halinde garanti bankasından hem kredi alabilirsiniz hem de araç alımlarında uzman garanti bankası üyelerinden yardım alabilirsiniz. Üstelik Garanti Bankası müşterisi olmanız da gerekmemektedir. Verilen bu hizmetten de herhangi bir ücret alınmayacaktır.

 

Garanti Bankasından otomobil kredisi almak için ve otomobiller hakkında bilgi almak için neler yapılması gereklidir?

Öncelikle Türkiye’nin her yanından ulaşabileceğiniz 444 6866 numarasını yani Garanti OTOM numarasını arayarak alanında uzmanlaşmış ekimizden bilgi alarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bilgi almak için garanti bankası müşterisi olmanızda gerekmemektedir. Tek yapmanız gereken OTOM numarasını arayarak müşteri temsilcisine bağlanmaktır. Daha sonra araç hakkında bilgi alarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvuru işlemi sırasında kredi miktarınızı ve vade sayısını belirleyin.

Almayı düşündüğünüz marka ve modelleri paylaşmanız kredi başvurusu için yeterlidir. Daha sonra kredinizin onaylanıp onaylanmaması hakkında sizleri telefon yolu ile bilgilendireceklerdir.

 

Garanti bankası anlaşmalı otomobil markaları hangileridir?

Birçok markayı kapsayan kredi kampanyası sıfır araçları alım için aracın plakasının verilmesi yetmektedir. Fakat ikinci el araç alımlarında plaka ve araç motorunun şahşe numarasının verilmesi de gerekmektedir. Yine ikinci el araçların yaşı 10 ve daha az olmalıdır. Garanti Bankası’nın kredi verdiği sıfır ve ikinci el araç markaları şu şekildedir:

 

Kia, Opel, Peugeot, Renault, Saab, Skoda, Seat, SsangYong, Suzuki, Toyota, Volvo, Volkswagen, Mazda, MercedesBenz, Nissan, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Lancia, Audi, Alfa Romeo, BMW, Chevrolet, Chrysler, Citroen, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jaguar, Lancia

 

Üzerinde TC kimlik numarası bulunan kimlik ya da kimlik benzeri diğer belgelerle kolayca başvuru yapabilirsiniz. Başvuru sırasında sizlerden gelir belgenizi isteyeceklerdir. Çalışma şartlarınıza uygun olarak gelir belgesi sunmanız gerekmektedir. Düzenli bir geliriniz varsa bunu kanıtlayan bir belge yoksa eğer yıllık olarak ya da çalışma şartlarınızı göre belirli süreleri kaplayan ve iki aydan daha eski olmayan bordo belgelerinizi verebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git