Gelir Belgem Yok Nasıl Kredi Kullanabilirim?

Gelir Belgem Yok Nasıl Kredi Kullanabilirim?
29 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 3.083 kez okundu.

Gelir Belgem Yok Nasıl Kredi Kullanabilirim?

Siz değerli ziyaretçilerimize bu yazımızda kefilsiz gelir belgesiz kredi veren bankalar, gelir belgesiz kredi nasıl alınır, kefilsiz belgesiz kredi alma yolları ve bordrosuz kredi hakkında detaylı bilgiler paylaşacağız. Çeşitli ihtiyaçlardan dolayı gelir belgesiz olarak bankaların müşterileri için hazırlamış olduğu gelir belgesi beyan etmeksizin kredi ürünlerini imkanlarına sunmuşlardır.

Uygun ödeme şartları ve düşük faiz oranları ile bankaların müşterileri için kullandırmış olduğu bu kredi ürünlerini kullanmak için yapılması gereken ilk şey bankanın şubeleri aracılığıyla krediye başvurmaktır.

 

Gelir Belgesiz Kredi Başvurusu Yapmak

Kredi başvurusu için her kredi çeşidinin belirle koşulları ve belgeleri bulunmaktadır. Banka müşterileri başvuru yapmak için şubelere giderken yanlarında da bu evrakları/belgeleri bulundurmaları gerekmektedir.

 

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2018

Herhangi bir belge/evrak istenmeden kredi veren bankalar için tablodan inceleme yapabilirsiniz.

Banka Gelir Belgesi Türü Maksimum Kredi Tutarı
N Kolay Kredi (Aktifbank) Belgesiz 30.000 TL
CEPTETEB Belgesiz 30.000 TL
Enpara Belgesiz 30.000 TL
ING Bank Gerekli görüldüğü zaman 35.000 TL
Odeabank Gerekli görüldüğü zaman 50.000 TL

 

Ülkemizde hizmet veren bankaların bir çoğu ilk başvuru için istedikleri evrakların başında nüfus cüzdanı ve kredinin geri ödenmesi noktasında aylık kazancını gösteren belgenin bulunmasıdır. Bu belge kişinin kullanmak istediği kredi tutarını belirlediği gibi aynı zamanda aylık kredi ödemelerini hangi şekilde gerçekleştirebileceğinin birer kanıtı niteliği de taşımaktadır.

 

Peki Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Çekilir?

Kredi çekimlerinde ve kredi notu iyi olan kişilerde genel itibariyle gelir belgesi talep edilmeyebilmektedir ve de bazı bankalar kredi verme konusunda daha esnek kriterlere sahip olduğu için gelir belgesi konusunda ısrarcı olmamaktadır. Fakat her şeyin bir bedeli olduğu gibi; bu bankalardaki faiz oranları da diğer bankalara nispeten bir miktar yüksek olmaktadır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git