İşletme Kart Kampanyaları 2018

İşletme Kart Kampanyaları 2018
5 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 130 kez okundu.

Denizbank İşletme Kart Kampanyaları 2018

Deniz bank işletme sahiplerine birbirinden uygun kredi imkânı sağlamaktadır. Üstelik bu kredileri uygun faiz oranı ile veren deniz bank artık işletmecilerin almış olduğu işletme kredileri tek hesap altında toplamıştır. Bu hesabı da tek karta bağlayarak işletmecilere her an nakit çekme imkânını sağlamıştır. İşletme kart yolu ile artık işletme sahipleri bütün işletme kredilerini tek kart altında birleştirebilecek ve tek hesaptan yönetebilecektir. Zaman kayıplarını önleyerek diğer işlerine zaman ayırabilecektir.

Deniz bank işletme kart alan işletmecilere birbirinden farklı ve güzel kampanyalar sunmaktadır.. Deniz bank işletme kart kampanyaları alanında hizmet alabilmek için öncelikle işletme kartınızı almanız gerekecektir. İşletme kartınızı birkaç yolla alabileceksiniz. Bu yollar ise şu şekildedir:

Deniz bank şubelerine giderek işletme kart hesabı açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey işletmeci olduğunuza dair belgeleri getirmektir. Yine yıllık vergi levhalarınızı getirerek başvurabileceksiniz.

Deniz Bank ATM’lerinden başvurabilirsiniz. Ön başvurunuz kabul edildiği takdirde bankada işlemlerinizi yaparak kartınıza sahip olabilirsiniz.

Online olarak ya da SMS üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Bu şekilde yapılan başvuruların sonucu telefon yolu ile bildirilecektir. Daha sonra kartınız geldiğinde gidip alabileceksiniz.

  Deniz bank işletme kart kampanyaları nelerdir?

Denizbank işletme kart kampanyaları birbirinden değişik ve sürekli olmaktadır. İşletme kart sahiplerinin kartları yolu ile birçok işlemini kart üzerinden yapabilmesi ayrı bir kampanya olmuştur. İşletme kartları ile para çekebilirler. Kısa vadeli nakit ihtiyaçlarında Deniz Bank ATM’lerinden nakit para çekebilirsiniz.

İşletme kartınızla kredi kartı gibi kullanabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Yine faturalarınızı otomatik ödeme yapabilir zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Gıda alışverişlerinizde 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 4 taksit imkânına sahip olacaksınız. Alışverişinizi yaparak ödemelerini daha sonra taksitler halinde ödeyebileceksiniz.

Akaryakıt alımlarınızda indirimli ve taksitli alma imkânına sahip olacaksınız. Deniz Bank’ın anlaşmalı olduğu akaryakıt bayilerinden yapmış olduğunuz akaryakıt alımlarınızda indirimli yakıt alabileceksiniz.

Yine belirli tarihler arasında belirli restoran ve fast-food gibi yerlerde 50 TL ve üzeri kullanım yaptığınızda %30 indirim kazanacaksınız. İndirimli tarifeleri kullanabilecek ve artık daha fazla dışarıda yemek yiyebileceksiniz.

Bunun gibi avantajlardan faydan alabilmek için tek yapmanız gereken şey hangi kampanyalara katılmak istiyorsanız o kampanyaya üye olmaktır. Online internet üzerinde üye olabileceğiniz gibi SMS yolu ile de üye olabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git