Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?

Vadeli Altın Hesabı Nasıl Açılır?
5 Temmuz 2018 tarihinde eklendi, 90 kez okundu.

Deniz Bank Vadeli Altın Hesabı Sahibi Olmak İster Misiniz ?

Merkez Bankası’nın bankaların altın alımının önünü açması ile birlikte Deniz Bank altın alımları başlamıştır. Altınlarınızı ister Denizbank vadeli altın hesabı ne istersen iste Denizbank vadesiz altın hesabı. Altın yatırım işlemleri döneminde yatırmış olduğunuz altınlardan herhangi bir komisyon kesintisi. Artık elinizde altınlarınızı çalma derdine karşı Deniz Bank altın hesabı açarak çare bulabilirsiniz.

 

Denizbank diğer bankalardan farkı olarak altın hesabında birbirinden farklı imkânlar sunmaktadır. Dilerseniz düzenli altın hesabı yapabilir dilerseniz de kırık vadeli altın hesabı ile vadesini doldurmayan altın alabilirsiniz.

Altınlarınızı ister gram altın ister çeyrek altın isterseniz de yarım ve tam altın cinsinden yapabilirsiniz. Dilerseniz de üç ayda bir düzenli altın aktarımı yapabilirsiniz. Altın biriktirme hesabınızın vadesini sizlerin belirlemiş olduğu vade seçenekleriyle oluşturmaktadır. Deniz Bank altın vadeli hesabı açarak altınlarınızı güvenli şekilde saklayabilir hem altın birikimi yapabilir hem de Deniz Bank’ın altın hesabı avantajlı faiz oranları ile kazanmaya başlayabilirsiniz. Hesabınızın açılma süresi bir yıl olması sonrasında kazanmış olduğunuz bir senelik altın faizi hesabınıza altın türünden eklenmektedir.

 

Denizbank vadeli altın hesabı avantajları şu şekildedir?

 

Öncelikle En az 10 gram altınla Denizbank vadeli altın hesabı açmanız gerekmektedir hesabı açtıktan sonra minimum 1gram altın alarak artırabilirsiniz. Bir gram şeklinde ve katlarında altınlarınızı otomatik ödeme yapabilir ve belirli aylarda belirli günlerde altın alabilir hesabınızdaki altın oranını gram cinsinden artırabilirsiniz. Denizbank altın vadeli hesabınız 100.000 TL ve altı olursa tasarruf mevduatı sigorta fonu tarafından sigorta altına alınacaktır.

Deniz Bank vadeli altın hesabınızı dilerseniz bir senelik vadeli dilerseniz bir ve üç ay vadeli hesap açabilirsiniz. Dilerseniz de 1 günden 400 güne kadar istediğiniz süreyi seçerek kırık vadeli mevduat hesabı olarak açabilirsiniz.

 

Deniz Bank kırık vadeli altın mevduat hesabı nedir?

 

Deniz Bank altın vadeli hesabı ile 1 ve 3 ay vadeli olarak açılmaktadır. Fakat sizler isterseniz bir aydan az şekilde altın hesabı açabilirsiniz ya da tam ayını doldurmayan günlerde mesela 35 gün gibi süreyle Deniz Bank altın vadeli hesabı açabilirsiniz.

Deniz Bank altın vadeli hesabı açmak isterseniz i Denizbank internet bankacılığını kullanabilir isterseniz. Denizbank şubelerine uğrayabilirsiniz istersen izle 444 0 800 Açık Deniz telefon bankacılığı aracılığıyla vadeli altın hesabı açabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git